8 listopada 2015

Targowy Book Haul #2

Hej, hej! Dzisiaj mam dla was ostatni post związany z targami książki! A jest nim Book Haul! Pojechałam na nie, by zdobyć parę interesujących mnie tytułów! I udało mi się!! Niestety nie mam wszystkich, które bym chciała, ale mój budżet nie był taki duży, tak samo jak rabaty u wydawnictw. Tak więc zaczynajmy.
1. Harry Potter i Kamień filozoficzny (wydanie ilustrowane) - J.K.Rowling. Pojechałam na targi z zamiarem kupienia tej książki i mi się udało!! Jest ona przepiękna! Rysunki są cudowne! Jak chcecie je zobaczyć to zapraszam tutaj: Zdjęcia. Jest jedna strona, która mi się ani trochę nie podoba! Taka z pająkami! 

2. „Kroniki Bane’a” – Cassandry Clare. Mam, w końcu ją mam!!! Mojego ukochanego Bane’a!! Najgorsze było to, że nie mogłam znaleźć tej książki. Wydawnictwo Mag, schowało się na targach, ale w końcu dorwałam ją w swoje ręce!! Uwielbiam książki Cassie. Nie mogę się doczekać, aż ją przeczytam.

3. „Klasa” - Dominik W. Rettinger. Nie znam tej książki, nie wiem o czym jest, ale wydawnictwo otwarte rozdawało je za zapisanie się do newslettera, a nowa książka, to nowa książka! Więc postanowiłam się zapisać i tak oto „Klasa” pojawiła się na mojej półce.

4. „Oddam Ci słońce” – Jandy Nelson. „I’ll give you the Sun”. Tyle dobrych rzeczy słyszałam o tej książce! Cały zagraniczny booktube ją poleca. Gdy dowiedziałam się, że ma zostać u nas wydana, byłam przeszczęśliwa. Więc musiałam ją kupić, w szczególności, że kosztowała tylko 25zł. Mam nadzieję, że mi się spodoba! Grzbiet książki jest cudowny! Chociaż nie jestem przekonana do reszty okładki.

5. „Tajemny Ogień” – C.J.Daugherty, Carina Rozenfeld. Pamiętacie jak pisałam, że zastanawiałam się jaką jeszcze książkę kupić w otwartym? To właśnie ta. Miałam wziąć „7 razy dziś”, ale niestety w niedzielę już jej nie było. Jestem ciekawa jaki będzie „Tajemny ogień”. Podobał mi się sposób promowania jej. Każda osoba zapisana do newslettera moondrive dostała maila o tytule „Bardzo potrzebuję twojej pomocy”. Cały mail był tajemniczy i ciekawy i już wtedy bardzo zaciekawiła mnie ta książka. Mam nadzieję, ze się nie zawiodę!

6. „Lśnienie” – Stephen King. 25 października moja siostra miała urodziny i przed pojechaniem na targi, powiedziałam jej, by mi powiedziała jaką chce książkę. Podała parę i w nich był też King, ja miałam wybrać jaki tytuł. Dzięki Paulinie wybrałam „Lśnienie”, no i hotel, w którym zostałyśmy pomógł mi podjąć tą decyzję. Bałam się, że reakcji mojej siostry, ale na szczęście była zadowolona z prezentu.

7. „Elita” – Kiera Cass. Pierwsza książka, którą zdobyłam na targach. To druga część serii Selekcja. Niestety nie mam pierwszej, ale teraz mam motywacje do tego, by ją kupić!

8. „Miasto Kości” – Cassandra Clare. Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa, że zdobyłam ją na wymianie. Moja ukochana książka! Najukochańsza! Teraz tylko zostało kupić 5 kolejnych części!


I to tyle z book haulu. Widziałam, że spadła wasza aktywność na blogu. Nie wiem czy macie dużo zajęć, czy po prostu wstawiam nieciekawe posty. Mam nadzieję, że ten i kolejny was zaciekawi. W poniedziałek lub wtorek powinien pojawić się „Carrie Book Talk”, w którym otwarcie (ze spoilerami) napiszę o swoich przemyśleniach w związku z książką Kinga. Oczywiście na początku pojawi się recenzja (bez spoilerów), a dopiero później przejdziemy do konkretów. Mam nadzieję, że weźmiecie udział w dyskusji! Na dzisiaj to tyle. Widzimy się na początku następnego tygodnia.

3 komentarze:

  1. A mnie reszta okładki Oddam ci słońce też zachwyca :) Większości się podoba (w tym mnie) ale czytałam też kilka mniej pochlebnych opinii. Mam nadzieję, że ty ostatecznie będziesz należeć do tej pierwszej grupy. Miłego czytania!

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Spis wszystkich pobieranych danych został przedstawiony w Polityce Prywatności. Link na górze strony w Menu.