30 stycznia 2016

Czytelnicze Postanowienia na 2016 rok

Hej, Hej, Hej! Znowu dawno mnie nie było! Sesja mnie przytłoczyła! Ale planuję przygotować teraz parę postów na zapas, żeby znowu nie było przerw.
Mamy już 30 dzień stycznia, więc przydałoby się przedstawić wam moje czytelnicze postawienia na ten rok. Jest ich 4. I bardzo, bardzo chciałabym je wszystkie zrealizować.

1. Pod koniec roku na mojej półce było 30 nieprzeczytanych książek. Część z nich czeka od 2011 roku. To już raczej długo. Tak więc stwierdziłam, że nadszedł czas, by je wszystkie przeczytać! Mam nadzieję, że mi się uda! Lista tych książek znajduje się tutaj -> KLIK

2. Re-reading! Uwielbiam czytać książki po parę razy, ale rzadko to robię. Po prostu za dużo nowych wychodzi i przez to jakoś czasu nigdy nie miałam. Ale teraz w 2016 planuję przeczytać jeszcze raz 18 książek. Spokojnie to serie! Cały Harry Potter (1 już przeczytałam w święta), Akademia Wampirów i Kroniki Krwi. Jak pewnie już wiecie to są moje 3 ulubione serie. Już nawet przeczytałam pierwszą część Akademii. Przypomniałam sobie dlaczego tak lubiłam Dymitra!!

3. 100 książek! Trochę przeraża mnie ta liczba. Jestem już trzy książki do tyłu. Zobaczymy jak to wyjdzie… Mam nadzieję, że mi się uda. Chciałabym chociaż raz ukończyć to wyzwanie!

4. Ostatnim postanowieniem jest Pisać więcej recenzji. Jak na bloga z recenzjami, było ich mało! Nawet bardzo mało, ale czasem jest mi ciężko ubrać w słowa, to co czuję, a także zamiast napisać recenzję od razu po przeczytaniu, czekam nie wiem na co i po tym czasie trudniej mi coś napisać… Wiem, że muszę to poprawić i mam nadzieję, że się uda! 

No to tyle z postanowień! A jak tam u was? Ile książek zamierzacie przeczytać? Bierzecie udział w jakiś wyzwaniach? Podzielcie się w komentarzu!

3 komentarze:

 1. Życzę Ci, aby Ci się udało wykonać wszystkie Twoje postanowienia :) Ja planuję tylko przeczytać książkowe zaległości z półki, a żadnych liczb sobie nie stawiam, bo wiem, że ten rok będzie dla mnie trudny i wymagający. No i końcu nie o ilość tu chodzi, tylko o jakość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno dasz radę! Trzymamy za CIEBIE KCIUKI! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. 100 książek? No to powodzenia, dla mnie to liczba chyba niemożliwa do osiągnięcia :/
  Również chciałabym odświeżyć sobie kilka ksiażek, ale nie mam kiedy :(
  Bądź tu teraz

  OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Spis wszystkich pobieranych danych został przedstawiony w Polityce Prywatności. Link na górze strony w Menu.