O Autorce


Cześć. Mam na imię Agata i mam 24 lata. W czerwcu 2016 roku uzyskałam stopień licencjata, a teraz kończę magisterkę z zarządzania. To nie jest najciekawszy kierunek, ale specjalizacja, którą wybrałam, była bardzo fajna „Reklama i nowoczesne formy komunikacji marketingowej”. Pracę licencjacką pisałam na temat: „Promocja wydawanej książki i jej wpływ na decyzje zakupowe nabywców”. Dzięki temu dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o rynku książki.

Moja przygoda z książkami zaczęła się jak byłam mała i rodzice czytali mi bajki. Już wtedy lubiłam różne historie. W pierwszej klasie podstawówki spędzałam wieczory na czytaniu książek. Niestety w pewnym momencie przestałam czytać dla przyjemności i przez parę lat sięgałam tylko po lektury. Dopiero w gimnazjum wróciłam do czytania. Zaczęło się od „Harrego Pottera” i „Serii Niefortunnych Zdarzeń”. Po tym już jakoś poszło. Przeczytałam „Zmierzch”, potem zaczęłam „Dom Nocy”. A w liceum poznałam Paulinę, która jeszcze bardziej wciągnęła mnie w czytanie, poprzez polecenie mi „Akademii Wampirów”, „Serii o Wiktorii Biankowskiej” i pożyczanie mi swoich książek.

Głównie czytam fantastykę i literaturę obyczajowąYoung Adult i New Adult. Pomimo tego jestem otwarta także na inne gatunki. Najważniejsze by opis mnie zainteresował. Dla mnie najbardziej liczy się ilość akcji, styl i fabuła. Moi ulubieni autorzy to: Richelle Mead, Cassandra Clare, Colleen Hoover, Katarzyna Berenika Miszczuk, Carlos Ruiz Zafon, J.K.Rowling, Nicolas Sparks i Jodi Picoult.

Oprócz czytania książek uwielbiam także oglądać seriale. Listę 11 moich ulubionych możecie zobaczyć TUTAJ. To nie są wszystkie, które oglądałam. Jest ich naprawdę bardzo dużo i nie ma sensu wszystkich wypisywać.

Kolejną rzeczą, którą się interesuję jest grafika komputerowa. Jestem samoukiem. Chodziłam do klasy z grafiką komputerową, ale za wiele to mnie tam nie nauczyli. Przez długi czas prowadziłam bloga graficznego i myślę nad tym, by znowu na niego wrócić. Więc jeśli chcecie zobaczyć moją grafikę to zapraszam na RosePerdu.

Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się jeszcze czegoś o mnie lub po prostu ze mną porozmawiać to zapraszam do zakładki kontakt.

1 komentarz:

  1. Do jakiej klasy z grafika chodziłaś? Jakieś technikum? :)

    OdpowiedzUsuń

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Spis wszystkich pobieranych danych został przedstawiony w Polityce Prywatności. Link na górze strony w Menu.